افتتاح تکت پُستی "به پاس خدمات بشردوستانۀ تیتسو ناکامورا"!

haroon.abadi
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۹:۲۷
.

مراسم افتتاح تکت پُستی (به پاس خدمات بشردوستانۀ تیتسو ناکامورا) با حضور داکتر فضل محمود فضلی، رئیس عمومی ادارۀ امور، احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، شارژدافر سفارت جاپان مقیم کابل و دیگر مقامات عالی رتبۀ کشور در قصر چهارچنار ارگ ریاست جمهوری برگزار شد.

آقای ویس تیتسو ناکامورا را بخشی از هویت افغانستان یاد کرد و کارکردهای او را الگویی برای همه افغان ها دانست.

محترم فضلی نیز ضمن تمجید از کارکردهای داکتر ناکامورا، چاپ این تکت پُستی از سوی شرکت افغان پُست را یک کار ارزشمند جهت جاودانگی ناکامورا و کارکردهایش در حافظۀ تاریخی افغانستان دانست.

همچنان شارژدافر جاپان صحبت های خود را روی برنامه های تیتسو ناکامورا برای مدیریت آب و این که چگونه وی با استفاده از روش های معماری سنتی جاپان توانست به مساحت هزاران هکتار زمین خشک و بی حاصل را به مناطق سرسبز و حاصل خیز مبدل سازد، متمرکز کرد.

بعد از افتتاح و رونمایی تکت پُستی یادشده، اشتراک کنندگان از نمایشگاه تکت های پُستی که از سوی شرکت افغان پُست تدویر شده بود، نیز دیدن کردند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۳۰
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث!

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، طی یک نشستی با مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث دیدار و گفتگو کرد. در این دیدارآقای ویس در مورد. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۰:۱۹
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با رئیس تجارتی شرکت افغان بیسیم!

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، با محترم بالاجی شرینواس، رئیس تجارتی شرکت افغان بیسم و هیئت همراهش دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار محترم ویس ضمن اشاره به پلان ها و دست. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۸
Background image

امضای تفاهمنامۀ همکاری های دوجانبه میان افغان پُست و شرکت هنرسالار (ArtLords)!

این تفاهمنامه به منظور توسعۀ همکاری های دو جانبه میان محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست و محترم رازق مهرپور، نمایندۀ شرکت هُنری "آرت لاردز" به امضأ رسید.

آقای ویس، تعهد. . .

بازگشت به خبر