دیدار محترم احمد وحید ویس با معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث!

haroon.abadi
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۳۰
.

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، طی یک نشستی با مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث دیدار و گفتگو کرد. در این دیدارآقای ویس در مورد فعالیت ها، دست آوردهای اخیر و برنامه های آیندۀ شرکت افغان پُست صحبت کرد.

محترم صافی نیز از پیشرفت ها و برنامه های آیندۀ شرکت افغان پُست اظهار خُرسندی نمود و افزود که پیشرفت ها و نوآری های اخیر افغان پُست درخور ستایش است.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۸:۵۳
Background image

افتتاح مسجد افغان پُست!

در حالی که کار بازسازی تعمیر افغان پُست در جریان است، به منظور فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ایجاد سهولت به کارمندان، کار اعمار مسجد افغان پُست سریع تر شد و امروز با ادای نماز جماعت رسماً. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۲۳:۱۴
Background image

امضای تفاهمنامه‌ی همکاری پنج جانبه به منظور فراهم‌آوری تسهیلات خدمات کارگو در سرویس داخلی و بین المللی برای شرکت دولتی افغان پُست!

وزارت صنعت و تجارت، اداره‌ی هوانوردی مُلکی، اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان، فدراسیون اتاق های افغانستان و شرکت دولتی افغان پُست امروز چهارشنبه، تفاهم‌نامه‌ی همکاری پنج جانبه را در. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۶ - ۸:۵۲
Background image

شرکت افغان پُست پورتال آنلاین خدمات عامه‌ی خود را افتتاح کرد!

شرکت دولتی افغان پُست امروز یکشنبه طی کنفرانسی در مرکز رسانه های حکومت، پورتال آنلاین خدمات عامه‌ی خود را افتتاح و به معرفی گرفت. بعد از افتتاح این پورتال، تمام خدمات عامه‌ی مربوط به. . .

بازگشت به خبر