توزیع موترسایکل های جدید شرکت افغان پُست به پُسته رسانان!

haroon.abadi
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۹:۱۷
.

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست امروز ده ها عراده موترسایکل تیزرفتار را که جدیداً از سوی این شرکت تهیه شده است، به پُسته رسانان این شرکت توزیع کرد.

آقای ویس اظهار داشت که تهیه و توزیع این موتر سایکل ها بر اساس تعهد شرکت افغان پُست برای بلند بردن کیفیت خدمات پُستی و تسریع روند خدمات پُستی صورت گرفته است.

محترم ویس افزود که توزیع این موترسایکل باعث خواهد شد که مراسلات پُستی سریع تر از قبل صورت گرفته و از مشکلاتی که به سبب ازدحام راه ها به وجود می آمد نیز جلوگیری خواهد شد. آقای ویس این پروسه را آغاز کار خواند و از برنامه های بزرگتر و بهتر دیگر نیز خبر داد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۳۰
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث!

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، طی یک نشستی با مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث دیدار و گفتگو کرد. در این دیدارآقای ویس در مورد. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۰:۱۹
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با رئیس تجارتی شرکت افغان بیسیم!

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، با محترم بالاجی شرینواس، رئیس تجارتی شرکت افغان بیسم و هیئت همراهش دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار محترم ویس ضمن اشاره به پلان ها و دست. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۸
Background image

امضای تفاهمنامۀ همکاری های دوجانبه میان افغان پُست و شرکت هنرسالار (ArtLords)!

این تفاهمنامه به منظور توسعۀ همکاری های دو جانبه میان محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست و محترم رازق مهرپور، نمایندۀ شرکت هُنری "آرت لاردز" به امضأ رسید.

آقای ویس، تعهد. . .

بازگشت به خبر